Kliknij tutaj
czyj to numer

Darmowe pożyczki

Pożyczać umiejętnie

Apetyt rośnie w miarę jedzenie. Podobnie jest z naszymi potrzebami, które rosną wraz ze wzrostem naszych dochodów. To co było dla nas nieosiągalne lub pozwalaliśmy sobie na to bardzo rzadko, z biegiem czasu staje się chlebem powszednim. Nie jest to już czymś wyjątkowym, a staje się prozą życia i wydaje nam się, że nie możemy już bez tego funkcjonować. I wówczas zaczynamy „poszukiwanie” nowych zachcianek do spełnienia.
Racjonalnie byłoby wydawać tyle, ile się zarabia. Ale z własnego doświadczenia wiemy, że w praktyce wygląda to różnie. A to nadarzyła się wyjątkowa okazja zakupu telewizora, to niezapowiedziana wizyta znajomych lub zbliżają się święta i trzeba kupić prezenty. W sytuacji, gdy do wypłaty zostało jeszcze trochę czasu decydujemy się na pożyczenie pieniędzy. Oferta firm pożyczkowych jest bardzo szeroka. Najlepszą opcją zdają się być darmowe pożyczki. Najczęściej firma daje pierwszą pożyczkę, która nie jest obciążona żadnymi kosztami i spłaca się tylko tyle, ile się pożyczyło. Ustalamy osobiście z konsultantem termin spłaty, wysokość oraz częstotliwość rat. Przed podpisaniem umowy należy bardzo dokładnie ją przeczytać i wyjaśnić wszelkie niejasności. Najważniejszym warunkiem, którego trzeba się trzymać, by pożyczka była faktycznie darmowa, jest terminowość spłat. W przeciwnym razie są naliczane bardzo wysokie odsetki karne.
Każdy może pożyczać pieniądze, byle z głową. Nie można zaciągać kolejnych pożyczek, by spłacać poprzednie, bo to prowadzi tylko do powstania spirali długu, z której wydostać się jest bardzo ciężko.

 Możliwość komentowania jest wyłączona.